Webináre

Víťaz sa rodí v hlave

10:00 - 12:00, 4. Februára 2021

Využívanie svojho potenciálu v akejkoľvek situácii. Rodíme sa ako víťazi a počas života sa učíme nezmyslom, ktorých sa nevieme zbaviť. Jedinou istotou je pritom hodnota našej hlavy na trhu práce.

Lektor: Mgr. Peter Sunyík

Cena: 79 € (dodávateľ nie je platcom DPH)

Náš dennodenný boj s časom

14:30 -16:30, 5. Februára 2021

Cieľ webinára:
každý z nás má svoj vlastný systém riadenia času. Nie každý ho však využíva efektívne a účinne. Ak chcete zdvojnásobiť svoju produktivitu bez toho, aby ste sa cítili vyčerpaní a prepracovaní, potom je tento webinár to správne rozhodnutie pre vás- osvojíte si techniky time managementu a spoznáte a naučíte sa zvládať svojich zlodejov- požieračov času.

 

Cieľová skupina:
manažéri, riadiaci pracovníci, každý, kto cíti potrebu vedieť efektívne využívať svoj čas a energiu

Lektorka: PaedDr. Elena Moravčíková, ACC

Cena: 77 € (dodávateľ nie je platcom DPH) 

Efektívna písomná komunikácia (alebo keď sme nútení pracovať a komunikovať bez osobného kontaktu)

14:00 - 16:00, 8. Februára 2021

Dostávate od vašich zamestnancov, podriadených, kolegov hŕbu mailov, ktoré sú vám k ničomu? Dočítate sa tam mnoho vecí, ale väčšina z nich je pre vás nepodstatná a dôležité informácie chýbajú? Sú tie maily rozsiahle a vám sa nechce ich čítať? Neviete sa na to sústrediť?

Cieľová skupina: manažéri, riadiaci pracovníci, všetci, kto pracujú z domu, mimo kancelárií

Lektorka: PaedDr. Elena Moravčíková, ACC

Cena: 77 € (dodávateľ nie je platcom DPH) 

Zdravé vzťahy

10:00 - 12:00, 9. Februára 2021

Udržanie a vytváranie dobrých pracovných vzťahov. Pomenovanie nevyhnutných pilierov. Budovanie dôvery. Potenciál empatie, kongruencie a bezpodmienečného pozitívneho prijatia v podpore zdravých vzťahov.

Cieľová skupina: manažéri, riadiaci pracovníci, všetci, ktorí majú záujem budovať zdravé vzťahy

Lektor: Mgr. Peter Sunyík

Cena: 79 € (dodávateľ nie je platcom DPH) 

Koučingový prístup manažéra „na diaľku“

10:00 - 12:00, 10. Februára 2021

Úvod: ste manažér, možno nový na pozícii, možno už dlhšie, máte v tíme ľudí i služobne starších, ale i nováčikov a zrazu ste sa dostali do situácie, kde musíte riadiť týchto ľudí na diaľku, pracujú formou home office a máte s tým problém? 

Využite k tomu koučingové techniky, ktoré sa krásne dopĺňajú s prácou manažéra a otvoria vám nové obzory, nové pohľady na svojich ľudí, na to, ako ich motivovať, ako s nimi fungovať i keď na diaľku, ale mať pocit, že ste tu pre nich.

Cieľová skupina: manažéri, riadiaci pracovníci 

„Jeden z najvzrušujúcejších momentov v koučingu je ten, keď vydáte zo seba zvuk a to v momente, keď vyjdete zo svojej komfortnej zóny, uvedomíte si to- vymyslíte plán – urobíte akciu! Váš život naberie úplne nový zmysel/ význam a vy si ho vytvoríte taký, akým ste ho chceli mať!“ Emma-Louise Elsey

 

Lektorka: PaedDr. Elena Moravčíková, ACC

Cena: 100 € (dodávateľ nie je platcom DPH)

Leadership & Reziliencia: zvyšovanie psychickej odolnosti a angažovanosti manažérov a zamestnancov v dobe krízy

9:00 - 12:00, 11. Februára 2021

Hlavným cieľom tohto 3 hodinového e-learningového tréningu je predstaviť Vám koncept reziliencie, kľúčové kompetencie reziliencie, prevedenie diagnostiky Vášho RQ (zrealizuje sa pred webinárom),  podanie spätnej väzby k výsledkom Vášho RQ testu, nácvik praktických techník reziliencie pre lepšie zvládanie stresu, záťažových situácií a zvyšovaniu Vašej schopnosti koncentrovať sa v kľúčových situáciách. Významnú časť bude tvoriť tvorba plánu rozvoja Vašej osobnej reziliencie v 4 kľúčových pilieroch reziliencie: fyzický, emocionálny, mentálny a spirituálny/hodnotový. 

Cieľová skupina: lídri, manažéri, HR manažéri, vedúci zamestnanci, zamestnanci so záujmom o zvyšovanie svojej psychickej odolnosti a angažovanosti na svojom vlastnom živote

Lektorka: PhDr. Zuzana Čmelíková, PhD.

Cena: 120 € (dodávateľ nie je platcom DPH)

Self-leadership & Resilience

13:00 - 16:00, 12. Februára 2021

RESILIENCE is a HOT TOPIC these days! We ALL need to work on our resilience. What do RESILIENCE COMPETENCIES mean for us in the real life? #Resilience, #Self-awareness, #Self-regulation, #Critical thinking, #Realistic optimism, #Energy management, #GRIT, #Empathy

You can also select only one competence from below mentioned, e.g. Self-regulation, and we will tailor this specific webinar for your employees or you can order all competencies as a one webinar from 3 to 6 hours – up to our agreement.

Target group: leaders, managers, HR managers, professionals, employees, all people interested in enhancing personal resilience 

Facilitator: PhDr. Zuzana Čmelíková, PhD.

Price: 150 € (VAT included) 

Syndróm vyhorenia

10:00 - 12:00, 15. Februára 2021

Cieľ: Ľudia často mávajú pocit vyhorenia. Trápia sa, sužujú, ich pocity sú vzdialené spokojnému životu. Práca ich nebaví, smútok nielen na duši, ale i v tvári, vyhýbajú sa priateľom, kolegom, ….áno, aj toto sú možné príznaky vyhorenia.
Vyhorenie má pôvod už v starovekom Grécku, kde je známa povesť o Sizyfovi, mužovi, ktorý bol vyčerpaný- robil „sizyfovskú prácu“. Máte aj vy také pocity? Sledujete na sebe zmeny, ktoré sa vám nepáčia? Nie ste si však istá/ý, či je to vyhorenie alebo nie? Aká je vaša miera znechutenia? Neviete to? Tak potom ste na správnom mieste- za relatívne krátku dobu sa dozviete, čo to vyhorenie je, či ním trpíte a ako na tom ste?

Cieľová skupina: každý, kto pociťuje, že sa veci okolo menia, cíti, že niečo nie je v poriadku, nie je šťastný, práca ho nenapĺňa, vyhýba sa sociálnemu kontaktu, uzatvára sa do seba, ale je to aj pre tých, ktorí chcú vedieť, čo to vyhorenie je a či sa ich to týka?

Lektorka: PaedDr. Elena Moravčíková, ACC

Cena: 77 € (dodávateľ nie je platcom DPH) 

Ako na dlhodobé a krátkodobé plánovanie

10:00 - 12:00, 16. Februára 2021

Manažovanie svojej energie a práce z domu, zvládanie stresu a nachádzanie vnútornej rovnováhy. Napĺňanie svojej vízie. Od ročného po denné plánovanie. Vysvetlenie konkrétnych krokov.

Cieľová skupina: manažéri, riadiaci pracovníci 

Lektor: Mgr. Peter Sunyík    

Cena: 79 € (dodávateľ nie je platcom DPH) 

Reziliencia a Energy-management

10:00 - 12:00, 17. Februára 2021

Súčasná doba je iná akú sme poznali doteraz. V práci aj doma musíme denne riešiť množstvo záťažových situácií. Naša energia sa v celom tomto procese stáva tou najcennejšou devízou. Priamo ovplyvňuje nie len náš výkon, ale aj celkovú pohodu a zdravie. Dobrý energy-manažment je kľúčovým pilierom našej osobnej reziliencie – schopnosti efektívne a spokojne fungovať aj napriek množstvu problémov a výziev. 

Hlavným cieľom Webinára „Reziliencia & Energy-management“ je pomôcť vytvoriť Vám vlastný systém, ktorý sa bude starať o „dobíjanie“ Vašich bateriek v 4 kľúčových pilieroch reziliencie: fyzickej, mentálnej, emocionálnej a spirituálnej/ hodnotovej. 

Pre koho je tréning určený:

Pre lídrov, manažérov a všetkých ľudí, ktorí sa chcú naučiť lepšie manažovať samých seba v čase, efektívnejšie reagovať na stresové situácie a lepšie zvládať záťažové situácie. 

Lektorka: PhDr. Zuzana Čmelíková, PhD.

 Cena: 120 € (dodávateľ nie je platcom DPH) 

Motivácia seba a svojich ľudí

10:00 - 12:00, 18. Februára 2021

Podpora tímu, budovanie dôvery aj v mimoriadnej situácii. Práca na svojich silných stránkach a na silných stránkach svojich zamestnancov buduje každého jedného potenciál. Ako na sebamotiváciu a ako motivovať svojich ľudí?

Lektor: Mgr. Peter Sunyík    

Cena: 79 € (dodávateľ nie je platcom DPH) 

Charizmatický šéf a komunikácia

10:00 - 12:00, 19. Februára 2021

Aby bol šéf sám sebou, vedel správne komunikovať a nestrácal kontrolu nad sebou a svojimi zamestnancami. Nič neničí našu charizmu viac, ako keď sme falošní. Charizma nie je vrodená vlastnosť. Potrebná je neustála práca na sebe a postupne sa vypracuje táto superschopnosť. Ako charizmaticky komunikovať?

Lektor: Mgr. Peter Sunyík    

Cena: 79 € (dodávateľ nie je platcom DPH) 

Ďalšia ponuka webinárov

Prihlásenie na webinár

Súhlasím so spracovaním osobných údajov

Ak sa chcete dozvedieť viac, radi prídeme na stretnutie a prinesieme Vám darček v podobe modelovej ukážky zdarma